Regulamin Dieta Moja Pasja
Jako twórca tego Bloga Kulinarnego witam Wszystkich odwiedzających i proszę o zapoznanie się z kilkoma poniższymi zasadami obowiązującymi w tym miejscu.
- Treści i zdjęcia publikowane na Blogu Kulinarnym Dieta Moja Pasja są moją własnością i objęte są prawami autorskimi czyli są objęte ochroną prawną. To MIT że treści na Blogach i stronach są ” bezpańskie”. To własność jak każda inna na którą człowiek pracuje. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i powielanie bez mojej wiedzy lub podania źródła strony. Naruszenie praw autorskich (nie bójmy się użyć tego słowa ) to przestępstwo, o czym mówi Katalog Roszczeń i Kar przewidzianych za naruszenie tych praw.
- Komentarze na Blogu są moderowane. Szanujmy się wzajemnie. Wszystkie zaczepne komentarze w moją stronę lub stronę innych czytelników oraz spam nie będą zatwierdzane.
- Blog Dieta Moja Pasja używa plików Cookies