Fit przepisy Napoje

Woda strukturalna czyli „Medycyna energetyczna”

10 lipca 2020
Woda strukturalna

Woda strukturalna

Czym jest woda strukturalna? Czym się różni od zwykłej kranówki i mineralnej?  Gdzie występuje w naturze i czy możemy ją sobie przygotować sami w domu? Czy rzeczywiście ma tak ogromny wpływ na nasze zdrowie? Medycyna energetyczna to wydawnictwo przybliżające nam doświadczenia autorki i niekwestionowanej liderki medycyny azjatyckiej Jill Blakeway, we wdrażaniu alternatywnych metod leczenia.

Poradnik ten przedstawia sposoby korzystania z naszej wrodzonej zdolności do posługiwania się mocą uzdrawiającej energii, o której istnieniu większość z nas nie ma pojęcia. Autorka prezentuje również opis ćwiczeń umożliwiających uruchomienie i wykorzystanie naszego uzdrawiającego potencjału. Pomaga poznać sposoby na walkę z bólem i innymi dolegliwościami bez stosowania farmaceutyków. A także zrozumieć, że samouzdrawiania można się nauczyć, trzeba tylko mocno uwierzyć. ”Medycyna Energetyczna” to książka dla osób o otwartym umyśle, dla których najważniejsza nie jest wielkość ekranu w nowym telewizorze oraz dla tych, co bez problemu potrafią wyjść poza ramy medycyny konwencjonalnej i szukać nowego sposobu na dobre zdrowie bez bólu.  Książka do nabycia w  księgarni  Tania Książka w bardzo przystępnej cenie oraz w wersji elektronicznej jako eBook.

Zapraszam do lektury. 🙂
Woda strukturalna

Woda strukturalna

Wspomniana w tytule woda strukturalna, pozwala przywrócić równowagę elektrolitów w naszym organizmie. Zmiana stanu skupienia wody ( np.  zalety deszczówki), powoduje ”uporządkowanie” jej cząsteczek, a tym samym upodobnienie ich do cząsteczek występujących w komórkach roślin i organizmów żywych. Dlatego warzywa i owoce dostarczają biologicznie aktywną wodę do naszego ciała, która jest tak korzystna. Taka woda o wiele lepiej nawadnia i przywraca równowagę wodno – solną naszego organizmu. To własnie zachwianie  tej równowagi jest przyczyną wielu bardzo poważnych chorób. Wodę taką możemy bez problemu zrobić w domu.

 

 

 

Woda strukturalna

woda

pojemnik do zamrażania

Woda strukturalna

Woda strukturalna

Woda strukturalna jak zrobić

Woda powinna być przefiltrowana, albo przegotowana i wystudzona. Taką wodę wlewamy do zamykanego pojemnika i mrozimy. Po całkowitym zamrożeniu rozmrażamy w temperaturze pokojowej i możemy pić.

 

Taką wodę pije się jakoś inaczej, jest bardzo delikatna, miękka, można jej wypić więcej i wcale się tego nie odczuwa.

 

     Więcej na temat wody strukturalnej, jej zalet,  możliwościach i wpływie na długowieczność ludności w niektórych regionach świata, można poczytać w internecie. 

 

ZOBCZ koniecznie przepisy na inne napoje

Woda strukturalna

Woda strukturalna

Zobacz również

Brak komentarzy

Zostaw komentarz