Obiad

Pomysł na szybki obiad

29 listopada 2021
Pomysł na szybki obiad 

Pomysł na szybki tani obiad 

Teraz co można zrobić  na  szybki obiad? Pomysł na obiad szybki i smaczny. Ileż razy zadajemy sobie pytanie co na obiad w poniedziałek, piątek lub niedzielę? Choć przepisów na obiad jest wiele i każdy z nas ma swoje przepisy na szybki i smaczny obiad, to czasem nachodzi pustka. Masz prawo nie mieć ochoty na długie gotowanie, chcesz szybko i smacznie. Sama wiele razy pytałam domowników co na obiad zrobić, albo podpytywałam znajome co one robią na obiad? Dlatego postanowiłam zebrać kilka pomysłów na szybki obiad w jednym miejscu. Obiady bez mięsa, zupy, przepisy kuchni regionalnej jak np. ciapkapusta czy fuszer, te proste, tanie a zarazem smaczne czyli szybki obiad z niczego.

Co zrobić taniego i szybkiego na obiad 

Pod tym  hasłem znajdziemy zapytania o co na obiad z makaronem, co na obiad z kurczakiem, co na obiad z mięsem lub co na obiad bez mięsa?

Czasem jest pomysł na szybki obiad , ale chcemy coś więcej i tu już są zapytania dokładniejsze. Co na szybki obiad dla dzieci, co na szybki obiad do pracy czy co na obiad z ryżem?

W tym wszystkim nie można pominąć zapytania szybki i tani obiad. Tu też pytania są bardziej szczegółowe, szybki i tani obiad z piekarnika, obiad na sobotę czy szybki obiad z ziemniakami.

Obiad szybki, obiad bez mięsa, tani i szybki obiad, obiad z makaronem czy obiad z piekarnika. Jak widać  pytań o obiad jest mnóstwo,  ale mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, co można szybko przygotować na obiad.

 

Zapraszam na przepisy 🙂

 

Obiad szybki czyli taki, który się przygotowuje ekspresowo i z prostych składników.

 

Kraszanka obiad z patelni

 

szybki obiad

 

 

Kartoflanka lub zupa ziemniaczana jak kto woli

 

 

 

Pomysł na obiad z makaronem i kurczakiem, z odrobiny mięsa i prostych dodatków można stworzyć szybkie danie nie tylko dla rodziny, ale także dla gości.

 

Makaron z kurczakiem 

 

Makaron z kurczakiem 

 

 

To też danie jednogarnkowe makaron z boczkiem i pieczarkami

 

Makaron z boczkiem i pieczarkami

 

 

Gyros przepis z cukinią i kurczakiem

 

Gyros przepis z cukinią i kurczakiem

 

 

Zupa krem z kiszonej kapusty

 

Zupa krem z kiszonej kapusty

 

 

Placki ziemniaczane z twarogiem

 

Placki ziemniaczane z twarogiem

 

 

I niezawodne ziemniaki gyros z piekarnika 

 

ziemniaki gyros z piekarnika 

 

 

Więcej przepisów na obiady szybkie, tanie i proste i nie tylko  znajdziesz —–> TU

 

Smacznego 😊

Zobacz również

Brak komentarzy

Zostaw komentarz